Sprzedaż pelletu drzewnego oraz wymiana, skup i naprawa palet

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób, które potrzebują wysokiej jakości palet transportowych bez konieczności ich zakupu. W Ep Serwis Sp. z o.o świadczymy takie usługi jak naprawa, wynajem, skup i wymiana palet. Ponadto zajmujemy się sprzedażą pelletu drzewnego, czyli ekologicznego źródła energii. Każdego dnia dokładamy największych starań, aby proponowane produkty były bezpieczne i gotowe do użytku.

Sprawdź, co poza wynajmem palet proponujemy w Ep Serwis Sp. z o.o

Dzięki naszym usługom, takim jak skup, naprawa, czy też wymiana platform, można zwiększyć swoją elastyczność logistyczną. Dostępne są modele typu euro, przemysłowe oraz tzw. jednorazowe, dostosowane do różnych zastosowań. Dlatego wynajem palet to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują różnorodnych wariantów wsporników transportowych.

Jesteśmy gotowi, aby odkupić artykuły tego rodzaju od osób, które chcą się ich pozbyć. Co więcej, nasz skup palet pozwala zarobić na nieużywanych zasobach. W Ep Serwis Sp. z o.o. proponujemy atrakcyjne ceny za używane platformy oraz za ich wymianę, wynajem lub naprawę, co jest korzystne zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych.

Pellet drzewny to doskonały sposób na ogrzewanie

Jeśli potrzebujesz ekologicznego źródła energii, to mamy coś odpowiedniego dla Ciebie! Zajmujemy się również produkcją sprzedażą pelletu drzewnego. Jest to bezpieczna dla środowiska alternatywa dla węgla czy też gazu. Nasze towary spełniają najwyższe standardy jakości, co oznacza, że są wydajne i wysokokaloryczne. Sprzedaż pelletu drzewnego odpowiada za redukcję emisji CO2. W związku z tym osoby, które dbają o naturę, mogą w naszej ofercie znaleźć praktyczne i bezpieczne źródło ciepła. To efektywny sposób na ogrzewanie.

A może interesuje Cię wynajem, naprawa palet bądź ich wymiana? Świetnie się składa, że tu jesteś! Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zregenerujemy Twoje stare wsporniki bądź dobierzemy nowe warianty. Masz pytanie dotyczące skupu palet transportowych lub sprzedaży pelletu drzewnego? Zadzwoń!